Hybš: Hráči Asterasu jsou šikovní, ale nechce se jim dozadu

Hybš: Hráči Asterasu jsou šikovní, ale nechce se jim dozadu

Řecký Asteras Tripolis se podle asistenta sparťanského trenéra Stanislava Hejkala prezentuje agresivním stylem.

Sázka zdarma až do 1 500 Kč

"Jsou schopni napadat až v pěti hráčích, což je styl, se kterým se v Čechách moc nesetkáváme. Jsou agresivní, všichni ve sprintu. Je to živelný, nepříjemný styl, který soupeře nenechá hrát kombinačně," citoval web sparta.cz pravou ruku Zdeňka Ščasného.

Před podceňovaným soupeřem varoval také krjaní bek letenského souboru Matěj Hybš. "Na první pohled to je tým, o kterém si fanoušci mohou myslet, že ho můžeme podcenit, to ale rozhodně nesmíme. K zápasu budeme přistupovat se stoprocentní koncentrací a jedeme to do Řecka zvládnout. Zaujali mě Argentinci, skvěle umí hrát levé i pravé křídlo, podhrot i střední útočník. Jsou šikovní, ale nechce se jim moc dozadu," doplnil mladý defenzivní hráč se zkušenostmi z Jihlavy.

A nejednou proklamovaná role favorita? "Šance vidím spíš padesát na padesát," sdělil exteplický odborník. "Pokud tomu tak je, budeme se snažit tu roli potvrdit. Spíš si myslím, že je to tak bráno proto, že tenhle klub není pro fanoušky tak atraktivní. Z těchto věcí si ale neděláme hlavu, jedeme tam udělat body," pokračoval Hybš na webu sparta.cz.

Slavia odvrátila nejhorší, insolvence nyní nehrozí