Jaké šanci dává Antonín Panenka Viktorii, Spartě a Liberci?

Jaké šanci dává Antonín Panenka Viktorii, Spartě a Liberci?

[hot]SÁZKAŘSKÉ OKÉNKO[/hot] Máme za první zápasy Ligy mistrů, ve která nám nabídli spoustu nádherných bitev, očekávaných výsledků, ale také několik překvapení. To, že Manchester City doma prohraje s Juventusem, navíc po nemastném neslaném výkonu jsem opravdu nečekal. Pojďme ale již na Evropskou ligu, na kterou si pro vás moje domovská sázková kancelář Expekt připravila skvělou promo akci.

Pokud totiž uzavřete kombi tiket pouze na předzápasové kurzy na Evropskou ligu s alespoň jedním tipem na některý z českých týmů, minimálním kurzem 2,00 a vkladem 250 Kč a náhodou nevyhrajete, tak vás ještě mohou zachránit české týmy. Když totiž dva z nich své zápasy v Evropské lize vyhrají, tak vám Expekt vrátí vklad tohoto tiketu zpět!Ale teď již raději samotné tipy...

Asteras Tripolis – Sparta Praha


Sparťané hrají v poslední době ve velké pohodě, média soustředí všechnu svou pozornost na problémy Plzně, potažmo Limberského a tak se mohli v klidu připravit na toto velice těžké utkání. Ve sparťanské skupině je jasný favorit Schalke 04, ale všichni ostatní týmy mohou na postup myslet a již právě tento úvodní zápas hodně napoví o postupových šancích obou soupeřů. O řeckém týmu toho moc nevím, ale trenér Sparty Ščasný v Řecku několik let působil a tak jistě bude mít dokonalý přehled. Myslím si, že Sparta by prohrát v Řecku neměla a dost možná může i zvítězit a právě proto si vsadím, že Sparta vyhraje bez remízy – v případě remízy se sázky vrací. Myslím si také, že oba týmy budou hrát ze zabezpečené obrany a utkání může skončí bezbrankovou remízou a nebo může padnout i jen jeden gól.

Viktoria Plzeň – Dinamo Minsk


Situace v „plzeňské skupině“ E je odlišná od té „sparťanské“. Villareal, Plzeň a i Rapid jsou na tom velice podobně a Dinamo Minsk je jasným outsiderem. Pokud tedy Viktoria chce pomýšlet na postup do vyřazovacích bojů, potřebuje nutně z tohoto utkání získat všechny tři body. V Plzni teď jistě díky Limberskému a jeho autonehody a následných gólových oslav sice nepanuje právě ideální atmosféra, ale ta se nijak neodráží na výkonech Západočechů a proto věřím, že Plzeň vyhraje – kurz 1,45 na výhru Plzně mi za sázku stojí!

Slovan Liberec – Sporting Braga


Liberec čeká jednoznačně nejtěžší soupeř, ale zároveň Braga není největším favoritem skupiny F, kterým je francouzská Marseille. Pokud tedy Slovan chce o postupu uvažovat, nesmí tento zápas prohrát, což je jednoznačně v jeho silách, ale musí vše klapnout na 100%. Já se tedy raději vyhnu sázce na výsledek tohoto utkání, ale věřím, že Liberec je v každém případě schopný alespoň jeden gól Braze dát. Pokud totiž je někde slabá stránka Bragy, pak je to právě defenziva.

Tipy Antonína Panenky na utkání Evropské ligy:


Sparta vyhraje bez remízy: kurz na Expektu je 1,50
Plzeň vyhraje, kurz na Expektu je 1,45
Liberec dá Braze alespoň jeden gól, kurz na Expektu je 1,38


Sázka zdarma až do 1 500 Kč


[img id="8529"]