Ofenzivní klenot Barcy mimo hru do konce sezony!

Ofenzivní klenot Barcy mimo hru do konce sezony!

Rafinha s velkou nelibostí bude vzpomínat na středeční zápas Ligy mistrů útočník Barcelony Rafinha. Na hřiště římského AS přišel v jednašedesáté minutě za nerozhodného stavu 1:1 s jasným cílem. Měl vstřelit gól a rozhodnout o výhře obhájce trofeje. Místo toho ale přišlo již po čtyřech minutách zranění a nakonec i ztráta bodů.

Rafinhovo působení na hrací ploše rázně ukončil záložník Říma Radja Nainggolan, jenž do dvaadvacetiletého Brazilce sundal nešetrným zákrokem zezadu.

Následoval převoz na podrobné vyšetření, které naneštěstí pro Katalánce prokázalo poranění předního zkříženého vazu v pravém koleni, jehož léčení se neobejde bez operačního zákroku.

Během následujících několika dní se Rafina podrobí operaci a následně podstoupí dlouhou rekonvalescenci. Podle některých španělských médií si Rafinha v letošní sezoně už nezahraje.

S obdobným zraněním v minulosti laboroval Rafinhův starší bratr Thiago Alcantara, jenž v současné době hájí barvy Bayernu Mnichov. Kvůli tomu přišel mimo jiné i o mistrovství světa v Brazílii.

„Je to velmi ošklivé zranění a pro nás špatná zpráva. Ještě ho čekají nějaké další vyšetření, ale nevypadá to moc dobře,“ cituje goal.com trenéra Barcy Luise Enriqueho.

Vsaďte si na fotbal bez rizika prohry!