To by bylo vyhozených 35 milionů liber, říkají si v Anglii

To by bylo vyhozených 35 milionů liber, říkají si v Anglii

V létě se o útočníka Lyonu Alexandra Lacazetteho přetahovaly přední evropské velkokluby včetně Chelsea, Liverpoolu či Arsenalu. Francouzský celek za svou čtyřiadvacetiletou hvězdu požadoval 35 milionů liber, což mu ovšem nikdo nenabídl. Angličtí giganti si nyní dost možná mnou ruce, že Lacazetteho nekoupili. Téměř dvanáct hodin bez vstřelené branky je na forvarda jeho kvalit hodně bídná bilance.

Celých 706 minut bez vstřelené branky. Přesně touto negativní bilancí se nyní „pyšní“ Lacazette. Když to vidí zástupci klubů, kteří měli o talentovaného borce zájem, musí si říkat, jak dobře udělali, když ho za takový balík peněz nekoupili.

Eminentní zájem měl především Arsenal, který sháněl někoho k Olivieru Giroudovi. Tomu se letos sice také zrovna dvakrát nedaří, ale taková bída, jako v podání forvarda Lyonu to zdaleka není.

Ani fanoušci Gunners si už nejsou jisti, jestli by Lacazetteho na Emirates Stadium přivítali, když vidí, v jaké krizi se nyní zmítá.

Lyonu pochopitelně gólový přísun, o který se v minulé sezoně Lacazette staral, pochopitelně chybí. V pěti ligových kolech dal Olympique pouze šest branek, což mu stačí na šestou příčku v tabulce.

Vsaďte si na fotbal bez rizika prohry!