Panenka Wolfsburgu na Old Trafford nevěří. Jak vidí Real na švédské půdě?

Předchozí tip se týkal derby pražských S, které jsem si opravdu moc užil, ale byl jsem bohužel úspěšný pouze na 50%. Dnes jsem si pro vás připravil na každý hrací den Ligy mistrů jeden zajímavý tiket.

Panenka Wolfsburgu na Old Trafford nevěří. Jak vidí Real na švédské půdě?
Vsaďte si na fotbal bez rizika prohry!

Ve středu si vsadím na zápas Manchester United – Wolfsburg. United vstoupili do nové sezóny rozpačitě a i v prvním zápase Ligy mistrů ztratili dobře rozehrané utkání na hřišti PSV Eidhoven, ale od té doby Rudí ďáblové hrají skvěle a v Premier League se dokonce prokousali po hodně dlouhé době na první místo tabulky. Wolfsburg je velice bohatý tým, ale před sezónou ho opustila největší hvězda Kevin de Bruyne společně s dalšími hráči a nevěřím, že by tento tým mohl na Old Trafford uspět.

Real Madrid na San Bernabeu v sobotu nedokázal porazit Malagu a to ho stálo první místo v Primera Division. Tyto ztráty jsou před zápasy v Lize mistrů relativně časté a já nevěřím, že by se něco podobného mohlo Realu stát dvakrát v řadě. Zvláště pak v Malmo, které je jedním z nejslabších týmů základních skupin Ligy mistrů.

Středeční tiket Antonína Panenky s celkovým kurzem 2.14:


Manchester United porazí Wolfsburg, kurz na Expektu je 1.75

Real Madrid vyhraje v Malmo, kurz na Expektu je 1.22

Tip Expektu: Zaregistrujte si svůj účet na Expektu zde a uzavřete svou první sázku bez rizika až do výše 1500 Kč na jakékoliv utkání Ligy mistrů. Pokud vám tiket vyjde, je výhra samozřejmě vaše, pokud ale náhodou prohrajete, nevadí, Expekt vám peníze vrátí na účet a můžete si je ihned vybrat!