Irsko bude nebezpečný soupeř, uvědomuje si Džeko

Proběhl los baráže o evropský šampionát a s jistotou se proti sobě utká Irsko s Bosnou. Bude se bezpochyby jednat o velmi vypjatý zápas a hlavně pro obě strany velice těžký. Edin Džeko si například sílu soupeře naplno uvědomuje.

Irsko bude nebezpečný soupeř, uvědomuje si Džeko
Sázka zdarma až do 1 500 Kč

Hvězda Bosny a Hercegoviny Edin Džeko odpovídal společně s trenérem Mehmedem Bazdarevicem na tiskové konfereci těsně po rozlosování barážových dvojic:

"Skutečnost, že Irsko dokázalo porazit i Německo, hovoří sama za sebe," zmínil Džeko. "Ano, sice většinu známe z Premier League, jenže to oni také," okamžitě smetl ze stolu, že by byla znalost britského prostředí byla extra výhoda.

"Musíme podat výkon na 200 procent," dodal hráč AS Řím.

Těžkost soupeře si uvědomuje i kouč Bosny: "Můj názor je, že jsme dostali nejtěžšího soupeře," pasoval Iry na favority baráže.

Bosna skončila ve skupině B na třetím místě, když o čtyři body zaostala za druhým Walesem. V nynější kvalifikaci příliš úspěchu neslavila, z deseti zápasů jich vyhrála jen pět.

Irsko se může pochlubit podobnou bilancí, uhrálo jen o bod více. Ve skupině ale zaostalo za druhým Polskem jen o tři body.

Známé české ofenzivní pušky, jejichž produktivita uvadla