Vidal: Taktika Frankfurtu kazí chuť hrát fotbal

Vidal: Taktika Frankfurtu kazí chuť hrát fotbal

Bayern Mnichov zaskočil v jedenáctém kole nejvyšší německé soutěže Frankfurt. Ten uhrál na své půdě se současnými mistry bezbrankovou remízu díky obrannému valu, který kolem svého velkého vápna vytvořil. Svěřenci kouče Pepa Guardioly byli ze zápasu frustrováni a nikomu po zápase do řeči příliš nebylo.

Sázka zdarma až do 1 500 Kč

Ztráty Bayernu může využít druhý Dortmund, který v případě výhry v Brémách stáhne náskok na lídra na pět bodů. Letní posila bavorského giganta Arturo Vidal odcházel z trávníku znechucen výkonem soupeře a nebál se otevřené kritiky. Chilskému reprezentačnímu záložníkovi prý Frankfurt zkazil chuť hrát fotbal.

„Dnes to bylo těžké se prosadit. Frankfurt stáhl všech svých jedenáct hráčů na okraj vápna a čekal, jestli jeho val vydrž. Tohle vážně není fotbal. Takto je téměř nemožné proti nějakému týmu skórovat. Celý zápas jsme kontrolovali hru a pracovali jsme skvěle jako jeden mozek. Jediné, co scházelo, byl gól,“ prohlásil po zápase Vidal.

„Jsem pochopitelně zklamaný s remízou. Musíme se z toho však oklepat a pokračovat v práci, kterou jsme si stanovily za cíl. Taková zápasy vám kazí chuť hrát fotbal, ale slabého soupeře k ničemu jinému nepřemluvíte. V otevřené partii by byl zcela jistě bez šance,“ dodal chilský záložník.

Tři motivační techniky, na které slyšely i největší hvězdy