Bale chce hrát ústřední roli nebo kývne na nabídku United

Bale chce hrát ústřední roli nebo kývne na nabídku United

Šestadvacetiletý velšský kanonýr Gareht Bale poslal vedení Realu Madrid jasnou zprávu. Se svým současným postavením je nespokojen a pokud nedostane ústřední roli v ofenzivě Bílého baletu, hodlá vyslyšet nabídku Rudých ďáblů a odejít na Old Trafford.

Sázka zdarma až do 1 500 Kč

Tahoun velšské reprezentace v kvalifikaci o Euro 2016 ve Francii je od léta prakticky každý den spojován s návratem do Premier League. Cena bývalé hvězdy Tottenhamu je ale tak vysoká, že si ho může dovolit jen opravdová smetánka, mezi kterou je i Manchester United. Hlavním důvodem odchodu může být i špatný vztah s ikonou Realu Cristianem Ronaldem.

Před časem se objevily spekulace, že by vedení raději vidělo na Santiago Bernabeu právě Balea a Ronalda by mohlo přenechat Paris Saint-Germain, ale tuto zprávu nikdo nepotvrdil. Portugalský kanonýr je stále ústřední postavou celého týmu a jeho případný prodej bude záviset hodně na tom, zda ho dokáže Bale nahradit.

„Viděl jsem Balea hrát za Wales v kvalifikaci a myslím, že je připraven. Je opravdu silný a může být vůdcem. Prý jeho agent šel za prezidentem klubu a řekl mu, že pokud nebude jeho hráč ústřední postavou týmu, tak kývnou na nabídku Manchesteru United. Je třeba vyzkoušet, zda je schopný ho nahradit a poté se rozhodnout, kdo je větším příslibem,“ prohlásil španělský fotbalový expert Guillem Balagué pro britský list Metro.

Světlé okamžiky, které lemují kariéru Maradony