Bale chce hrát ústřední roli nebo kývne na nabídku United

Šestadvacetiletý velšský kanonýr Gareht Bale poslal vedení Realu Madrid jasnou zprávu. Se svým současným postavením je nespokojen a pokud nedostane ústřední roli v ofenzivě Bílého baletu, hodlá vyslyšet nabídku Rudých ďáblů a odejít na Old Trafford.

Bale chce hrát ústřední roli nebo kývne na nabídku United
Sázka zdarma až do 1 500 Kč

Tahoun velšské reprezentace v kvalifikaci o Euro 2016 ve Francii je od léta prakticky každý den spojován s návratem do Premier League. Cena bývalé hvězdy Tottenhamu je ale tak vysoká, že si ho může dovolit jen opravdová smetánka, mezi kterou je i Manchester United. Hlavním důvodem odchodu může být i špatný vztah s ikonou Realu Cristianem Ronaldem.

Před časem se objevily spekulace, že by vedení raději vidělo na Santiago Bernabeu právě Balea a Ronalda by mohlo přenechat Paris Saint-Germain, ale tuto zprávu nikdo nepotvrdil. Portugalský kanonýr je stále ústřední postavou celého týmu a jeho případný prodej bude záviset hodně na tom, zda ho dokáže Bale nahradit.

„Viděl jsem Balea hrát za Wales v kvalifikaci a myslím, že je připraven. Je opravdu silný a může být vůdcem. Prý jeho agent šel za prezidentem klubu a řekl mu, že pokud nebude jeho hráč ústřední postavou týmu, tak kývnou na nabídku Manchesteru United. Je třeba vyzkoušet, zda je schopný ho nahradit a poté se rozhodnout, kdo je větším příslibem,“ prohlásil španělský fotbalový expert Guillem Balagué pro britský list Metro.

Světlé okamžiky, které lemují kariéru Maradony