Známí dirigenti, jejichž kreativita a řeč těla na hřištích vybočují

Známí dirigenti, jejichž kreativita a řeč těla na hřištích vybočují

Základem porozumění je komunikace a toto pravidlo platí i na hřišti. Nemusíte řvát na celý stadión, někdy stačí kreativita a řeč těla, která dokáže přetvořit obraz hry ve váš prospěch. Mezi největší mozky tohoto sportu je považován třeba Pirlo nebo Nedvěd, ale není nutné koukat jen zpět. Podívejme se na trio současných evropských hvězd, kteří na trávníku hrají především mozkem.

Trio faktů, proč může být Tuanzebe novou hvězdou United

3) Mesut Özil (Arsenal)


Na počátku svého přesunu ze Španělska do Anglie čelil německý reprezentant vlně kritiky, která se snášela na jeho bedra. Arsenal už propadal panice, že tento nákup byl katastrofický, ale Özil se na Emirates rozehrál a v současné době se zdá být v plánech kouče Wengera nenahraditelný. Skvělý způsob, jak umlčet všechny kritiky.

[break]
Nové tváře Arsenalu, o kterých Wenger právě jedná

2) Luka Modrič (Real Madrid)

Chorvatsko nepatří mezi největší fotbalové velmoci, ale poměrně pravidelně zásobuje evropské kluby zajímavými hráči. Mezi ně patří i třicetiletý Luka Modrič, který spolu s Toni Kroosem tvoří páteř slavného Realu Madrid. Jeho absence je pohromou pro španělského giganta, což ukázalo třeba letošní jaro.

[break]
Pět akvizic Realu, které pod Benítezem jen kvetou

1) Andrés Iniesta (Barcelona)


Kdybychom zapomněli na jednatřicetiletého španělského záložníka, tento žebříček by postrádal smyslu. Andrés Iniesta patří k mozkům své reprezentace i Barcelony a na jeho dirigentských schopnostech stojí hra obou týmů. Geniální přihrávky pro své spoluhráče z něj dělají to, co ostatním k úspěchu chybí. Rozdílovou osobnost na trávníku.

Kvintet útočníků, kteří v novém angažmá nepřesvědčují