Nadějní středopolaři do 21 let, jimž může patřit budoucnost

Nadějní středopolaři do 21 let, jimž může patřit budoucnost

Vykazovat talent již na počátku kariéry se daří kde komu, ale naplnit potenciál již zvládne jen hrstka. Každý týden objevujeme velké naděje, kterým může za pár let ležet svět u nohou. Kdo se však jeví dlouhodobě jako sázka na jistotu? Podívejme se na tři středopolaře do jednadvaceti let, kterým bude zřejmě patřit budoucnost.

TOP 6 nejsledovanějších klubů na sociálních sítích

3) Rúben Neves


Tým: Porto
Národnost: Portugalec
Věk: 19 let


Uchazeči v tomto žebříčku nejsou v žádném případě nadhodnoceni. Jen to ještě chvíli potrvá, než se stanou velikány. Osmnáctiletý kapitán Porta je spojován s největšími kluby v Evropě a v budoucnosti by mohl v jednom z nich hrát. Defenzivní záložník umí i velmi rychle proniknout do obraného pásma soupeře a ohrozit jeho branku.

[break]
Drogba zpět do Anglie? 5 týmů, které by o něj měly usilovat

2) Youri Tielemans


Tým: Anderlecht
Národnost: Belgičan
Věk: 18 let


Teprve osmnáctiletý belgický zázrak je přirovnáván k hvězdám jako Zinedine Zidane nebo Andres Iniesta. Statistiky mluví jasně v jeho prospěch a očekává se jen, kdy ho angažuje nějaký evropský gigant. Anderlecht již dávno přerostl, ale je nutné ještě sbírat zkušenosti, aby se skutečným velikánem stal.

[break]
Čtyři tváře, které by mohly převzít otěže po Wengerovi

1) Mateo Kovačič


Tým: Real Madrid
Národnost: Chorvat
Věk: 21 let


Velká naděje chorvatského národního výběru o sobě dala hlasitě vědět již při svém působení v Serii A, odkud si ji vyhlédl Real Madrid. Spousta perspektivních talentů však již na Santiago Bernabeu selhala, proto je nutné si ještě počkat, jak se Kovačič s touto šancí v nabité konkurenci popere. Jednadvacetiletý talent je považován za nástupce Luky Modriče.


Trio superhvězd, které jsou nespravedlivě vnímány okolím