Osobnosti současnosti, které si zamilovaly vzpínajícího se koně

Osobnosti současnosti, které si zamilovaly vzpínajícího se koně

V současné době patří k největším sportovcům neodmyslitelně luxusní auta, kterými se mimo trávník prohánějí po asfaltových pláních. Největší hvězdy fotbalu netroškaří a kupují si speciální edice za sumy, o kterých se nám smrtelníkům může jen zdát. Hned několik ikon současnosti netají svou lásku ke známé italské značce Ferrari, proto se podívejme na čtyři z nich, který podle webu Sport.co.uk mají svého koně v žlutém emblému v garáži.

Sedmička nejkreativnějších záložníků české prvoligové scény

4) Mesut Özil (Arsenal)


Jeden z nejlepších záložníků současnosti si na luxusu potrpí. Hvězda Arsenalu si zakoupila Ferrari 458 Italia, neboť má tuto italskou automobilku v přízni a její modely se jí líbí již od dětství. Nejedná se o nejdražší povoz světa, ale srdci v tomto případě neporučíš. Náhodní kolemjdoucí v Londýně pak nevědí, zda mají fotit dříve auto nebo řidiče.

[break]
TOP 3 největší jména druhé nejvyšší české soutěže

3) Frank Lampard (New York City FC)

Podobnou lásku k italským modelům má i ikona Chelsea, která v současné době zkouší štěstí za velou louží v MLS. Lampard si pořídil Ferrari 612 Scaglietti, ve kterém se prohání na východním pobřeží. Bývalý anglický reprezentant byl již v minulosti několikrát přistižen, jak svůj vůz řídí v podnapilém stavu.

[break]
Čtveřice, která figuruje v lednovém diáři Mourinha

2) Mario Balotelli (AC Milán)


Italský reprezentační ďábel, který se v poslední době již trochu ukáznil, je také věrný své domácí značce. Ve své garáži má zaparkované Ferrari F12 Berlinetta, se kterým se rád prohání v ulicích Milána. Tam v současné době působí na hostování, neboť se v minulé sezóně nedokázal střelecky příliš prosadit na Anfield Road.

[break]
FIFA 16 vs. realita: Kdo nedosahuje úrovně, kterou má ve hře?

1) Cristiano Ronaldo (Real Madrid)


Portugalský kanonýr ve službách Bílého baletu si potrpí na luxusu. Cristiano Ronaldo vlastní ve své sbírce hned několik přepychových vozů, ale slabost má především pro svůj model Ferrari La Ferrari. Nejdražší typ italské automobilky se nedostane do rukou všech. Vyrobeno bylo totiž jen 499 kusů v základním provedení tří barev.

TOP 10 největších překvapení mezi naprostou elitou