Na Bohemce jsem ještě neprohrál, avizoval Pavlenka a věří v body

Baník jede do Prahy s dosti pokleslou psychikou poté, co v letošní sezóně stále čeká na první body z venkovního prostředí. Tu chce po reprezentační pauze zlomit proti Bohemce, která se s exkluzivní formou také zrovna nepotýká a sídlí na předposledním místě tabulky.

Na Bohemce jsem ještě neprohrál, avizoval Pavlenka a věří v body
[link=http://www.efotbal.cz/clanek-156424-[h3]Uhrin,-Cuhel,-Plisek,-Dovalil-ci-Smicer-Podprumer-a-chyba.html]Uhrin, Čuhel, Plíšek, Dovalil či Šmicer? Podprůměr a chyba[/link]

Ostravský fotbal tak nějak pomaličku vyhasíná a posledním, ještě nepadlým, ovšem dosti zakrváceným celkem, který jakž takž reprezentuje třetí největší město republiky, je Baník Ostrava.

Nový stadion, zadlužený klub, poslední místo v tabulce. Pro fanoušky klubu ani jedna dobrá zpráva. Baník se musí zvednout a jak jinak, než proti předposlední Bohemce.

S pražským celkem Baník neprohrál již od března loňského roku a vždy si většinou na její nemohoucnosti napravil pokazenou reputaci. Součástí utkání bude i kapitán Baníku Jiří Pavlenka, který to na Bohemce umí„Osobně jsem ještě na Bohemce neprohrál, řekl na oficiálním webu ostravskému klubu.

Že by ale třiadvacetiletý odchovanec zápas z důvodu dvou výher nad Klokany v řadě podcenil, to nikoliv: "Vím, že jsou tam vždy specifické zápasy, velmi těžké, protože domácí prostředí Bohemky je opravdu znát. Hrají tvrdý a agresivní fotbal, na tom mají hru založenou. Věřím však, že se s tím vyrovnáme a že to zvládneme, nepřipouštíme si cokoli jiného,“ dodal.

Baník sídlí na spodku tabulky s ostudnými čtyřmi body za jedinou výhru nad Sigmou Olomouc a remízu s Mladou Boleslaví. Bohemka je na tom o trochu lépe, na kontě má devět bodů. I tak ale sekunduje Baníku v sestupové zóně.

Kolik dal Midtjylland za Kadlece a na jak dlouho si ho pojistil?