Kopic: Věřím, že nezůstane pouze u půlmistra

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Na to, že se Viktoria Plzeň stala v Jablonci podzimním půlmistrem, nic nezměnila ani hustá severočeská chumelenice. Západočeský celek nasbíral v patnácti duelech pětatřicet bodů a přezimuje na první pozici.

Kopic: Věřím, že nezůstane pouze u půlmistra
Posílí Spartu Brazilec Hebert z Gliwic? Ščasný chce nové stopery

"V první části ligy jsme se nemohli moc rozjet, byli jsme takoví přibrždění, ale pak jsme načali šňůru vítězných zápasů. Až na zaváhání v Brně jsme všechno vyhráli, takže můžeme být spokojeni," hodnotil dosavadní průběh sezóny na stránkách fcviktoria.cz mladý stoper Jan Baránek, jenž o výhře v Chance aréně rozhodl.

"Věřím, že nezůstane pouze u půlmistra, ale že na prvním místě budeme i na konci, protože tým na to určitě máme. I když někdy nedáváme tolik branek nebo si nevytváříme šance tak lehce, jako v minulosti, stále umíme vyhrávat,“ doplnil na klubovém webu Jan Kopic, jenž strávil v Jablonci několik let.

Plzeňská léčba trenérem Karlem Krejčím evidentně zabrala. "Když jsem přicházel do Plzně, měli jsme pět bodů ztrátu na Spartu. Co se týká ligy, s bodovým ziskem panuje spokojenost. Z jedenácti utkání jsme jich deset vyhráli a to se promítlo i v tabulce Naopak mě mrzí, jak jsme se prezentovali v Evropské lize, protože naše mužstvo má určitě na víc," uzavřel na webu fcviktoria.cz nástupce Miroslava Koubka, který opět chválil svou mladou obranu ve složení Matějů, Hejda a Baránek. "Z mladých kluků cítím, že si váží toho, když můžou za Viktorku hrát v základní sestavě. Tím pádem je větší konkurence a zkušenější hráči mají o motivaci postaráno."

Plzeň ovládla podzim, Sparta se nadechla k obratu s Brnem