Ve Francii góly nepadly, City rozsápal Hull a Atlético si zadělávalo na problém

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Ve všedních dnech příliš kvalitních fotbalových zápasů není, ovšem první prosincový den se dostalo na pohárové zápasy. Ve Francii pravděpodobně budou chtít fanoušci na stadionech vrátit vstupné, ve třech totiž zápasech nepadla ani jedna branka. Ve Španělsku docházelo k překvapení, když Reus Deportiu vedl nad Atlétikem, madridští ale překvapení nedopustili a zápas otočili ve svůj prospěch.

Ve Francii góly nepadly, City rozsápal Hull a Atlético si zadělávalo na problém
Černého z Ajaxu by prý rád Hamburk přetáhl do bundesligy

Manchester City rozjel cestu za vítězstvím velmi brzy, již ve dvanácté minutě rozvlnil síť Hullu Bony Wilfried. To bylo ale v první půli vše a hosté tak mohli ještě pomýšlet na zajímavý výsledek zápasu. A vypadalo to tak až do osmdesáté minuty, kdy smůlu domácích v koncovce prolomil Iheanacho. Posléze přidal dvě branky Kevin de Bruyne a Hull se zmohl tak akorát na redukci stavu, kterou zařídil v nastaveném čase Robertson.

Atlétiko Madrid narazilo na až třetiligový Reus. A od třinácté minuty prohrával, když domácí uvedl do naprosté euforie Carbia. Ale radost byla chvilková, za sedm minut vyrovnal Vietto a ve druhé půli dokonal obrat Niguez.

Vydřený postup si zařídil také AC Milán. Proti Crotone strhl stav utkání na stranu AC Adriano, hosté se ale vyrovnání dočkali. Budimir se ukázal jako perfektní žolík a v 68. pálil ostrými. O výhře milánského celku rozhodlo až prodloužení, ve kterém se trefili další dva střídající hráči Bonaventura a Niang.

Anglie:

Manchester City - Hull 4:1
Middlesbrough - Everton 0:2
Stoke - Sheffield Wednesday 2:0


Španělsko:

Reus Deportiu - Atlétiko Madrid 1:2
Leganes - Granada 2:1


Francie:

Angers - PSG 0:0
Lorient - Nice 0:0
Nantes - Lyon 0:0


Itálie:

Torino - Cesena 4:1
AC Milán - Crotone 3:1 po prodloužení


[CODE][/CODE]
[CODE][/CODE]
[CODE][/CODE]

Jaké plány má Ščasný s nehrajícím veteránem Kováčem?