Trio slavných hráčů, kteří se stali obětmi trestných činů

Čím jste slavnější a máte více majetku, tím více se můžete stát terčem mimo zákonného jednání. Stejně jako tato pětice slavných fotbalistů, jenž se stali obětmi trestných činů.

Trio slavných hráčů, kteří se stali obětmi trestných činů
Pět nejvíce přeceňovaných, 5 nejvíce podceňovaných hráčů ligy

Roberto CarlosJižní Amerika je kriminalitou doslova prorostlá a ke zbrani nemá nikdo příliš daleko. Slavný Kanárek Roberto Carlos o tom ví své. Obrovská hvězda Brazílie musela spolknout ozbrojené loupežné přepadení zrovna ve chvíli, kdy podával v autě jako spolujezdec interview rádiové stanici Joven Pam. Přepadení tak bylo v éteru živě a slyšelo ho tisíce lidí.

[break]

Angel di Maria


Angel di Maria předvádí své umění v PSG, předtím ale působil na anglické půdě. Dle jeho slov se mu tam nikdy nelíbilo, ale navíc, zažil si krušné chvilky. Po výhře United nad Leicesterem si místo domácí pohody užil své a musel dokonce žádat o bezpečnost. Přepadení jako z amerického filmu, kdy zloději rozmlátili okenní tabuli trubkou z lešení, mělo dobrého konce. Di Maria si z peněz, kterých určitě nemá málo, samozřejmě pořídil do několikamilionového domu alarm, který zloděje vystrašil. I tak ale Angel požádal vedení klubu, aby mu okamžitě zajistilo hotel.

[break]

Andres Escobar


Že to na jihoamerickém kontinentu fakt není žádná sranda, už neví Kolumbijec Andres Escobar. Protože kvůli fotbalu musel zemřít. A to kvůli fotbalu doslova. Na šampionátu v roce 1994 vsítil vlastní branku proti USA. Deset dní poté, v městě Medellín, slavil s přáteli dlouho do noci v místním baru. Po rozpuštění party se pustil do hádky s třemi muži, kteří se nebáli vytáhnout pistole a vypálit do něj šest ran oceli. Escobar, ač ještě převezen do nemocnice, neměl šanci přežít.

Mourinho bez náramku, ale do Wengera střílí pořád