Manchester City za mě nabízel témeř 30 milionů, odhalil Terry

John Terry a Chelsea, spojení fungující od roku 1995, málem dosáhlo o čtrnáct let později svého konce. O Johna Terryho byl totiž velký zájem ze strany bohatého Manchesteru City.

Manchester City za mě nabízel témeř 30 milionů, odhalil Terry
Tři zapomenuté hvězdy, které stále hrají na profi úrovni

Manchester City měl období, kdy prakticky chtěl koupit každého sebelepšího hráče, aby mohl poskládat ten nejlepší tým na světě. V jeho řadách propluli opravdu velcí fotbalisté jiných anglických celků, jako třeba Frank Lampard, který po odchodu z Chelsea nešel přímo do zámoří, ale zůstal v City.

Ještě několik let před tímto zajímavým přestupem mohl k City odejít i kapitán Chelsea John Terry:

"Manchester City za mě nabídl 29 milionů liber v roce 2009, Chelsea to ale odmítla," řekl Terry bývalému kolegovi z národní reprezentace Jamie Carragherovi, který se momentálně živí novinařinou pro Sportsmail.

"Měl jsem ohledně přestupu k Citizen i schůzku s Abramovičem. Řekl jsem mu, pokud nabídku příjme, nevím, co po mě ještě chce. Chelsea nakonec nabídku neakceptovala. Nic víc k tomu nevím, to je vše, co jsem potřeboval vědět," pokračoval ve zpovědi před Carragherem.

"Není šance, že bych přestoupil do jiného anglického celku. Amerika? Možná," nevyloučil nakonec po sezóně odchod do zámoří.

Deset hvězd, které bychom rádi viděli v Premier League