Nejžádanější útočníci lednového přestupového okna

Nenajde se přestupního okna, kdyby nebyli útočníci v kurzu. Každý tým hledá tváře, které by pro klub zajistily pravidelný přísun branek. Podívejme se na útočníky, o které bude zájem i v lednu a je možné, že v půlce sezóny skutečně změní zaměstnavatele.

Nejžádanější útočníci lednového přestupového okna
Když řádí zubatá na hřišti. Tři hráči, kteří skonali během hry

5) Edinson Cavani (PSG)


Uruguayský kanonýr si dlouhodobě stěžuje na své angažmá pod Eiffelovkou a snaze vymanit se z francouzského područí. Cena bývalé hvězdy Neapole se odhaduje na 32 milionů liber a mezi hlavní zájemce patří Manchester United a Arsenal, kteří hledají stabilního útočníka do své ofenzivy.

[break]
TOP 5 nejlepších ofenzivních trojic Evropy letošní sezóny

4) Gonzalo Higuaín (Neapol)


Argentinský ostrostřelec byl v kurzu již v létě, kdy o něj usilovaly Liverpool a Arsenal. Higuaín v novém ročníku Serie A pod Vesuvem potvrdil, že je v dobré formě a v devatenácti zápasech si připsal osmnáct branek. Pokud někdo dokáže na stůl položit nabídku o výši čtyřiceti milionů liber, je pravděpodobné, že ho nakonec získá.

[break]
TOP 5 nejlepších ofenzivních trojic Evropy letošní sezóny

3) Marco Reus (Dortmund)


Německý reprezentační klenot je spojován s odchodem z vestfálského klubu již dlouhodobě a o jeho služby se uchází hned řada špičkových velkolubů. Podle posledních zpráv by si to mohl po Novém roce namířit na Ostrovy, kde po něm prahne Chelsea a Manchester United. Jeho cena na trhu se pohybuje okolo padesáti milionů liber.

[break]
TOP 10 nejlepších produktů akademie Realu Madrid

2) Pierre-Emerick Aubameyang (Dortmund)


Zámožné kluby se však nezajímají jen o Reuse, ale v Borussii je zajímá i zjevení tohoto ročníku Bundesligy. Aubameyang si připsal během podzimu již 25 branek a prahne po něm prakticky každý gigant. Pokud chtějí tuto hvězdu skutečně získat, budou muset do peněženky sáhnout minimálně pro 40 milionů liber.

[break]
Čtyři fakta, proč Arsenal dlouho prahne po ligovém úspěchu

1) Mauro Icardi (Inter Milán)


Častým předmětem posledních spekulací je i argentinský talent Mauro Icardi. Teprve dvaadvacetiletý útočník Interu Milán již zřejmě přerostl celou Serii A a mohl by zamířit již v lednu více na západ. Mezi horké adepty na jeho zisk se řadí Chelsea a Liverpool, které si budou muset připravit částku okolo pětatřiceti milionů liber, pokud ho chtějí skutečně ulovit.

Pět nejhorších incidentů Balotelliho v jeho kariéře