Ibrahimovič má jasno, zde je jeho hráčská TOP 4

Zlatan Ibrahimovič patří bezpochyby mezi to nejlepší, co po roce 2000 na světové trávníky vyběhlo. Je tak vždy velmi zajímavé, když padne otázka, koho považuje za nejlepší hráče. Původně vybral nejlepší pětici, ale z důvodu vlastní nominace se budeme bavit jenom o nejlepší čtveřici:

Ibrahimovič má jasno, zde je jeho hráčská TOP 4
Liverpool, Tottenham i Manchester. I tyto kluby hrozí Spartě...

Ronaldo


Legenda Brazílie a nejlepší střelec Mistrovství Světa v roce 2002 Ronaldo nemůže ve výběru Zlatana chybět. Sice se s ním na hřišti nikdy nepotkal jako spoluhráč, za to jako protivník ano a pro Ibru to musel být nezapomenutelný zážitek, zahrát si s tak křišťálově dokonalým hrotovým útočníkem, kterým je nyní. Nejvíc zápasů proti sobě odehráli v Serii A, když Ibra hrál za Inter Milán a Ronaldo hrál za městského rivala AC.

[break]

Lionel Messi


S Messim měl Ibrahimovič vytvořit tu vůbec nejlepší útočnou dvojici na světě, ale Guardiola si se vzpurným Zlatanem příliš nesedl a ze spojení Messi - Ibra nezbylo nic. Jenom dobré vzpomínky švédského zabijáka. Ten má Messiho mnohem radši, než Cristiana Ronalda a proto Argentinec na rozdíl od Portugalce v tomto žebříčku nechybí.

[break]

Zinedine Zidane


Se Zinedine Zidanem neměl Ibrahimovič příliš velké štěstí si zahrát a do Juventusu přišel až tři roky poté, co po pěti letech Zidane ze severu Itálie odešel. Ale ke Staré Dámě měl a má francouzský playmaker stále blízko, proto se jistojistě se Zidanem setkal i na kávičce. O jeho geniálnosti ale netřeba pochybovat. A nepochybuje o ní ani Zlatan.

[break]

Ronaldinho


Zahrát si s Ronaldinhem, to musí být opravdový sen. Technický bůh doslova očaroval i samotného Zlatana. Jen škoda, že spolu neodehráli více, než jen jednu sezónu v dresu AC Milán. Mohli se setkat třeba v Barceloně, jenže jak Ibrahimovič do Španělska přišel, zrovna Ronaldinho do Itálie odešel.

Pět nejvíce přeceňovaných, 5 nejvíce podceňovaných hráčů ligy