4 fotbalisté, kteří mají pozici v týmu kvůli pověsti, než formě

Udělat si ve světě fotbalu pořádné jméno, to se opravdu nepoštěstí každému. Třeba tato čtveřice fotbalistů má tak velké jména, že ve svých klubech jsou považovány za bohy. I přesto, že jim jejich forma dávno ujela.

4 fotbalisté, kteří mají pozici v týmu kvůli pověsti, než formě
Liverpool, Tottenham i Manchester. I tyto kluby hrozí Spartě...

Robin van Persie - Fenerbahce


Van Persie je nádherný příklad toho, jak dopadnout nechcete, když jste opravdu na výši. Bývalého útočníka Arsenalu zlákaly peníze Manchesteru United, kde se předvedl tak možná v první sezóně, poté ale jeho výkonnost šla neskutečným tempem dolů. Proto nyní hraje v Turecku. Sice za Fenerbahce, ale, kde se poděla hvězda, která pobírala 240 000 liber týdně a vedla nizozemskou reprezentaci parádními góly?

[break]

Fernando Torres - Atlétiko Madrid


I u Fernanda Torres můžeme určit s přesností, kdy se pomaličku z fotbalové mapy začal vytrácet. El Nino, bomber španělského fotbalu, po odchodu z Liverpoolu do Chelsea za tehdy neskutečných 50 milionů liber prakticky skončil. Za Chelsea odehrál 172 zápasů, přičemž gólů dal jen 42. Kvůli tomu si ho Chelsea určitě nekupovala. Po návratu do Atlétika Madrid přes AC Milán se sice sem tam blýskl gólem, ale povětšinou nehraje nebo střídá a v týmu má spíš roli legendy, než klíčového hráče.

[break]

Cesc Fabregas - Chelsea


Marnost Chelsea nenabírá zlepšení a Cesc Fabregas je toho zúčastněn. "Zrádce" Arsenalu hraje ve všech zápasech Chelsea, ale patří vždy mezi ty nejhorší v týmu. Posila za 33 milionů eur se tak jeví stejně jako Fernando Torres velmi negativně a kdo ví, jak dlouho v týmu ještě setrvá.

[break]

Wayne Rooney - Manchester United


Wayne Rooney sice letos trhá rekordy na poli anglickém, ale upřímně, kde v posledních letech reprezentace Anglie je. Protože Rooney je absolutně z formy. A to již druhou sezónu za sebou. Loni vsítil jen čtrnáct branek v 37 zápasech, letos odehrál zápasů už dvacet, gólů má na kontě jen sedm a pravděpodobně hraje svou nejhorší sezónu v dresu Red Devils od doby, kdy přišel, tedy roku 2004. A van Gaal je bezradný, lepšího útočníka v týmu totiž nemá.

Pět nejvíce přeceňovaných, 5 nejvíce podceňovaných hráčů ligy