Trio zemí, ke kterým byl los na Euro velice přívětivý

Sobotní odpoledne nabídlo velké drama, ve kterém jsme se dozvěděli skupinové rozlosování pro další evropský šampionát, který se bude konat v příštím roce ve Francii. Šest skupin po čtyřech týmech je velká porce zápasů, a pokud chce někdo vyhrát, musí porážet i ty nejlepší. Někteří však měli při rozdělování štěstí a nachází se v poměrně dobré výchozí pozici. Podívejme se na trio zemí, pro které by neměl být žádný problém projít ze skupiny.

Trio zemí, ke kterým byl los na Euro velice přívětivý
TOP 10 nejlepších střelců Arsenalu v Lize mistrů

3) Francie


Země galského kohouta si nemusela projít kvalifikací, neboť je pořadatelem. Ambiciózní mladý tým je jedním z adeptů na celkový úspěch a neměl by pro něj být problém projít ze základní skupiny. Švýcarsko, Albánie a Rumunsko by neměly být pro svěřence Didiera Deschampse problém, pokud se nestane něco nečekaného.

[break]
Ibrahimovič má jasno, zde je jeho hráčská TOP 4

2) Portugalsko


Přestože se nejedná o nejsilnější evropskou velmoc, Portugalsko je vždy nebezpečné a silné nejen díky Cristiano Ronaldovi. Ve skupině F se tento jižanský stát střetne s Islandem, Rakouskem a Maďarskem a v řeči čísel by neměl být pro tým z pyrenejského poloostrova problém dostat se do další vyřazovací fáze turnaje.

[break]
TOP 10: Dvacet let kauzy Bosman aneb Hvězdy, které odešly zadarmo

1) Německo


Aktuální vítěz světového šampionátu v Brazílii pomýšlí na úspěch i na turnaji starého kontinentu. Los byl v tomto případě dosti peprný, neboť k Němcům přiřadil Polsko a Severní Irsko, se kterými se zná dobře již z kvalifikace. Čtveřici doplňuje nevyzpytatelná Ukrajina, ale nepředpokládá se, že by některý z těchto soupeřů měl být velkým problémem pro svěřence Joachima Löwa.

4 fotbalisté, kteří mají pozici v týmu kvůli pověsti, než formě