Conte usadil Balotelliho. Uvidí Euro jen z televize?

Přestože se Mario Balotelli na hostování v AC Milán zklidnil a jeho kariéru již nedoprovází excesy na trávníku i mimo něj, stále není jasné, jestli se vůbec podívá ve výběru Antonia Conteho na Euro 2016. Evropský šampionát vypukne již příští rok ve Francii, ale bývalý trenér Juventusu zatím není přesvědčený, jestli Balotelli do kádru patří.

Conte usadil Balotelliho. Uvidí Euro jen z televize?
TOP 10 nejlepších střelců Arsenalu v Lize mistrů

V novém ročníku Serie A odehrál Balotelli jen tři ligové zápasy, ve kterých si připsal jednu branku, svou naději na Euro však neztrácí. Ba naopak, je přesvědčen, že se pod Eiffelovku skutečně podívá, neboť před novináři prohlásil, že se už nemůže dočkat. To však bylo pěstí do oka Conteho, který v reakci odsekl. „Nelze čekat na to, co…. Hrát na mistrovství Evropy nemůže každý, není proto možné, že se bude dívat jen na televizi?“.

Italský trenér však zatím nad svým útočníkem hůl neláme a dává mu šanci se o účast poprat. „ Je to na něm dokázat, že má být součástí týmu stejně jako všichni ostatní. Všechny hráče budu pozorně sledovat a do Francie chci odcestovat s nejsilnějším možným týmem, který budeme mít k dispozici,“ prohlásil Conte.

4 fotbalisté, kteří mají pozici v týmu kvůli pověsti, než formě