Je to hratelnější než Neapol, tvrdí Brabec. Co říkají další?

[tag]OBSAHUJE OHLASY[/tag] Pondělní los v Nyonu rozhodl o tom, že se Sparta utká o osmifinále Evropské ligy s aktuálně pátým celkem ruské Premier League Krasnodarem, se kterým se naposledy utkala v únoru minulého roku v rámci přípravy ve Španělsku a duel skončil 1:1. Ze současného kádru letenského mužstva tehdy nastoupilo 10 fotbalistů.

Je to hratelnější než Neapol, tvrdí Brabec. Co říkají další?
Východočeský obr Rolko už studuje, například i s Horváthem

Jak se los líbí zástupcům kabiny? "Bylo mi jasné, že soupeř v dalším kole bude obtížný, ať už to bude kdokoliv. Nebude to jednoduché, ale na druhou stranu, co se týče postupu, myslím, že to pro nás je hratelnější než třeba Neapol," citovaly stránky sparta.cz názor stoper Jakuba Brabce.

"Šance na postup je asi větší, než kdybychom dostali například United. Ale i přesto, že to není nikterak věhlasný tým, neznamená to, že nemají kvalitní kádr," upozornil na klubovém webu záložník Lukáš Vácha.

Pokud jde o názor trenéra, už jste někdy nějakého slyšeli říci, že by byl soupeř snadný nebo lehký? "Bude to velmi těžké, Krasnodar zvítězil ve své skupině Evropské ligy před Dortmundem, který navíc na vlastním stadionu porazil. Soupeře začneme co nejdříve sledovat. Podle prvních informací mají mužstvo složené z hráčů, kteří prošli největšími ruskými kluby jako Zenit či Spartak, a stejně jako v dalších tamějších klubech tam působí i Portugalci a Brazilci. Před samotnými zápasy nechci naše mužstva srovnávat, to není dost dobře možné, ale budeme se snažit být připravení co nejlépe," ubezpečil sparťanské fanoušky Zdeněk Ščasný, jehož slova nepublikoval nikdo jiný, než sparta.cz.

Sparta jede do Ruska, Kadlece a Nováka čeká Old Trafford