Barcelona získala další trofej, Suárez znovu řádil

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Mistrovství světa klubů poznalo vítěze. A rozhodně se nejedná o žádné překvapení. Barcelona nedala River Plate sebemenší šanci a zvítězila 3:0. Znovu přitom řádil Luis Suárez, tentokrát se trefil dvakrát.

TOP 4 střelci, kteří by mohli v lednu obléci nový dres

Jako každý vítěz Ligy mistrů i Barcelona odehrála v rámci Mistrovství světa klubů pouze dva zápasy. A oba zvládla s naprostým přehledem. Ve finále si poradila s River Plate v poměru 3:0 a zaslouženě tak slaví zisk další trofeje do sbírky.

Už ve 12. minutě se ocitl sám před gólmanem Messi, ale Barovero dokázal míč vyrazit. I napodruhé byl brankář River Plate úspěšnější, ale třetí pokus Messiho už v brance skončil. Po parádním centru Alvese míč hlavou přiťukl Neymar a argentinský útočník měl již jednoduchou práci.

Pojistku přidala Barcelona čtyři minuty po pauze, výborný pas Busquetse za obranu zužitkoval Luis Suárez. Uruguajský útočník přidal i třetí branku, po přihrávce Neymara hlavou nedal Baroverovi šanci. Čestný úspěch argentinského mužstva mohl zaznamenat Alario, ale Bravo se proti jeho ráně vytáhl.

Ještě dodejme, že v boji o třetí místo uspěla japonská Hirošima, která porazila Guangzhou 2:1.