Proč Nezmar u Šurala preferuje pražské kluby na úkor ciziny?

Ačkoliv by si trenér Jindřich Trpišovský přál, aby Josef Šural zůstal na severočeském stadionu U Nisy také v jarní části sezony 2015/2016, sportovní ředitel Slovanu Jan Nezmar je v tomto ohledu pesimistou.

Proč Nezmar u Šurala preferuje pražské kluby na úkor ciziny?
Hušbauer v tom není sám. 8 dalších přeběhlíků mezi slavnými „S“

"Pro mě by ideální představa byla ta, že tu Šury prodlouží smlouvu, odehraje tu jaro a porve se o Euro. V tomto ohledu jsem ale skeptický. Je to můj subjektivní pocit, ale když jsme se nebyli schopní shodnout na podmínkách čtyři měsíce zpátky v momentě, kdy ještě nebyl až taková hvězda, nebyl v reprezentaci a tak dále, tak nevím, zda se to podaří teď," pronesl na stránkách idnes.cz liberecký funkcionář.

Proč by si vedení letošního účastníka Evropské ligy přálo, aby šel český reprezentant do jednoho z pražských "S" a nikoliv do zahraničí? Fanoušci mají za to, že by se zbytečně posílila konkurence v boji o evropské poháry...

"Bylo by nejlepší, kdyby šel do Sparty nebo Slavie. Pak by v rámci obchodu bylo možné zrealizovat i třeba příchod jiného hráče, o kterého bychom stáli. Pokud by naopak šel do ciziny, bylo by to o drsném vyjednávání na téma peníze, které by vzhledem k blížícímu se konci smlouvy nemusely být tak velké, abychom sehnali adekvátní náhradu," vysvětlil na stránkách idnes.cz Nezmar.

Ohledně kapitána Davida Pavelky je podřízený majitele Karla rád, že došlo k prodloužení kontraktu. U něj brzký odchod nečeká, i když ho také nevyloučil. "To samozřejmě nevylučuje, že se někdo zblázní, přijede v lednu s dvěma kamiony peněz pro nás a pro Davida, pokud by to pro něj znamenalo sportovní výzvu, pak bychom ho asi neudrželi," zakončil v interview pro idnes.cz.

Vaněček zpět v první lize. Prokáže, že je gólovým útočníkem?