Plzeňští žolíci na hostování aneb na koho může Viktorii vsadit

Jako den a noc jsou hodnoceny vystoupení Viktorie Plzeň v lize a v Evropské lize. Zatímco na domácí půdě se Západočechům dařilo na výbornou, na mezinárodní scéně to byl propadák. Žádnou zásadní proměnu kádru však vedení klubu neplánuje. Spíše sáhne po hráčích, kterým se daří na hostování. Kdo by se tedy mohl ve Štruncových sadech ukázat?

Plzeňští žolíci na hostování aneb na koho může Viktorii vsadit
Hušbauer v tom není sám. 8 dalších přeběhlíků mezi slavnými „S“

Roman Hubník

Zkušený jedenatřicetiletý stoper se vydal na Hanou z rodinných důvodů. V dresu Sigmy Olomouc potvrdil své kvality, když působil jistým dojmem a dobře organizoval celou defenzivu. Je však otázka, jestli má vyřešené všechny osobní problémy.
[break]

Michael Krmenčík

Talentovaný útočník dal ve dvanácti podzimních zápasech v dresu Dukly solidních pět branek a patřil mezi nejpříjemnější překvapení první části sezony. Pokud by se v přípravě dokázal dvaadvacetiletý hrát prosadit, měl by šanci i na základ.
[break]Pět nejlepších českých stadionů roku 2015: Výhru hlásí Plzeň

Matěj Končál

Další dvaadvacetiletý borec, jehož má Plzeň na hostování. Končál působí v Příbrami, kde však po desátém kole vypadl ze sestavy, do které se už zpátky nevešel. Navíc ve Viktorii by měl na levém kraji obrany velkou konkurenci.