Po Messim a Ronaldovi bude nejlepší Neymar, ví Eto´o

Stále dokola se řeší otázka, kdo je nejlepší na světě. Můžeme se hádat do aleluja, řešení stejně nenalezneme. Ronaldo a Messi prostě vždy najdou obhájce, kteří dokážou, že jsou nejlepší na světě oba. Kdo ale bude po nich? Bývalý nejlepší africký fotbalista Samuel Eto´o má jasno.

Po Messim a Ronaldovi bude nejlepší Neymar, ví Eto´o
Na kolik se cítí Toni? Na šestadvacet. Ne, řekněme na třicet

Samuel Eto´o byl ještě donedávna považován za jednoho z nejlepších útočníků světa, věk ale roste a své umění předvádí v Turecku. Jelikož se stal nové také trenérem, je prakticky každý den bombardován médii s různými otázkami. Ta poslední se točila kolem budoucího nejlepšího hráče na světě:

"Neymar má velký potenciál, je jasné, že po éře Ronalda a Messiho bude číslem jedna," řekl bývalý útočník Barcelony pro brazilské ESPN.

"Samozřejmě si musí uvědomit, že vše záleží na něm. Když máš talent, musíš ho trénovat," zároveň upozornil reprezentanta Kanárků.

Samuel Eto´o má již pětatřicet let a fotbalu se věnuje jako hráč i jako trenér. Za sebou má letos šestnáct zápasů a v nich třináct branek. Trenérem je od 16. prosince poté, co byl vyhozen Yousuf Simsek.

Opět za Guardiolou? Nesmyslné a nelogické, čertil se Alcantara