Šest hvězd, kterým v červnu končí smlouva

Už to tak je, že se ve fotbale nepodepisují delší smlouvy, než na pět let. A to už je co říct, když se tak dlouhá smlouva podepíše. Každopádně kontrakt uběhne jako voda a nastává období velké nejistoty, zda-li dojde s hvězdou k prodloužení či nikoliv. A u těchto šesti hráčů se stále neví, kde budou v budoucnu k vidění:

Šest hvězd, kterým v červnu končí smlouva
TOP 5 nejlepších brankářů v éře Premier League

Zlatan Ibrahimovič

Zlatan pobírá v PSG 210 000 euro týdně a je tak jedním z nejplacenějších fotbalistů planety. Přesto na prodloužení smlouvy nijak nespěchá a dává si čas. Dle svých slov bude s vedením jednat až v únoru. Zájem ale vane z Ameriky, kde chce Zlatana do Miami MLS David Beckham.

John Terry

Legenda Chelsea má už pětatřicet let, čím dál tím méně hraje a celkově je na tým Chelsea již stará. John Terry by tak mohl jako jeden z posledních z generace těch, kteří Chelsea pozdvihli. Na sklonku kariéry nebude volit složitou ligu, ale pravděpodobně Katar nebo USA.

[break]
Branislav Ivanovič

Branislav Ivanovič se nechal slyšet, že doufá v prodloužení smlouvy. Chelsea ale nový kontrakra nenabízí a srbský obránce je tak jednou nohou pryč z klubu. Navíc se na začátku sezóny moc nepředvedl a v mizerně hrající Chelsea patří mezi nejhorší hráče. Získat jej chce Inter.

Sofiane Feghoulli

Tak tady je vymalováno. Záložník Valencie přiznal, že chce po pěti letech balit kufry a vydat se na lepší štaci. Zájem o něj je, práci mu nabízí Inter Milán, ale také turecké Fenerbahce.

[break]
Michael Carrick

Carrick je v Manchesteru United opravdu dlouho poté, co loni prodloužil smlouvu. Jenže o jeden rok a ten už běží. Další nabídka zatím nepřichází a Carrick tak musí myslet na zadní vrátka. Každopádně pod van Gaalem neviditelný není, má za sebou dvacet zápasů , i když absolvoval zranění kotníku.

Tomáš Rosický

Malý Mozart pobírá v Arsenalu nádherné peníze, tomu ale bude brzy konec. A o nové smlouvě se nejedná. Vypadá to tak na Rosického odchod. Kam to bude? Zůstane v cizině, nebo se vrátí do Sparty?

TOP 5 penaltových střelců v 5 předních evropských ligách!