Higuaín: Sarri mě přesvědčil, že můžeme vyhrát titul

Osmadvacetiletý argentinský reprezentant Gonzalo Higuaín zažívá velmi skvělé období, ve kterém střílí branky jako na běžícím pásu. Bývalá akvizice Realu Madrid byla během podzimu spojována prakticky s každým velkým velkoklubem v Evropě, ale samotný hráč prohlásil, že hodlá pod Vesuvem setrvat, protože má jasný cíl a vizi.

Higuaín: Sarri mě přesvědčil, že můžeme vyhrát titul
Čtyři útočníci, kteří v lednu mohou změnit sestavu Atlétika

Higuaín mohl opustit Neapol již v létě, kdy po něm prahl Liverpool a Arsenal. Nakonec se však hvězdný kanonýr rozhodl zůstat na Stadio San Paolo, protože mu trenér Maurizio Sarri řekl, že je v silách týmu uspět v Serii A. Argentinský reprezentant jeho slovům uvěřil a doufá, že na konci sezóny bude trofej jeho.

„Sarri mi pomohl objevit svou nejlepší formu. Moje hlava má jasný cíl a na hřišti se ukazuje, že jdu správnou cestou. Zažívám skvělé pocity a jsem moc rád, že mě přesvědčil, abych tu zůstal. Chtěl bych mu za to moc poděkovat,“ prohlásil útočník Neapole pro Mediaset Premium.

Svou roli na úspěchu Neapole mají podle jeho slov i fanoušci, kteří jen podporují a on se jim cítí zavázán. „Vědí, že s jejich podporou jsme silnější. Když křičí mé jméno na Stadio San Paolo, je to vždy skvělý pocit. Za svou aktuální formu mohu poděkovat právě také jim. Doufám, že budeme na konci sezóny slavit titul. Je to ještě dlouhá cesta, ale věřím, že uspět můžeme,“ dodává Higuaín.

Neymar potvrdil zájem z Anglie. Pod kým by si mohl zahrát?