Reprezentanti Premier League, kteří jsou zcela z formy

Známe to, velká očekávání se mnohdy vůbec nedostaví. Asi jako u těchto čtyř hráčů, do kterých byly vkládány velké naděje, které zatím nejsou naplňovány. Vylepší svou formu, či upadnou postupně do zapomnění?

Reprezentanti Premier League, kteří jsou zcela z formy
Neuer, Henry, Lampard, Drogba či Van der Sar o Čechovi...

Memphis Depay

Nizozemský útočník po příchodu za pětadvacet milionů liber dostal pod van Gaalem okamžitou příležitost. Ale jediné co zvedlo trošku zajímavost Depaye byly dvě branky do sítě Brugg v předkole Ligy mistrů. V Premier League čekal na gól až do 26. září, tedy až do sedmého ligového kola.

Od té doby přidal v lize jednu branku, proti Watfordu. Trefil se také ve skupině Ligy mistrů proti svému bývalému klubu PSV, Manchester ale stejně prohrál 1:2 a do vyřazovací fáze dokonce ani nepostoupil.

Depay tak náramně doplňuje Rooneyho, který je také z formy. Ovšem i starší Rooney má o dvě branky na kontě více, a to odehrál o dva zápasy méně. Depay má na kontě 25 zápasů a pět branek.

[break]
Aleksandar Mitrovič

První sezónu v Premier League vůbec hraje v dresu Newcastlu srbský reprezentant Aleksandar Mitrovič. Jednadvacetiletý objev Partizanu Bělehrad, který ke Strakám přišel přes Anderlecht, kde si udělal největší jméno, ale očekávání světového talentu nenaplňuje. 15 zápasů a tři branky, to není dobrá bilance na mladého útočníka. Newcastlu tak nepomáhá v boji o záchranu, už teď je severoanglický celek na sestupové osmnácté příčce.

[break]
Jack Rodwell

Z Evertonu do City, z City do Sunderlandu. Už jenom přestupová epizoda Rodwella hovoří o jeho poklesu výkonnosti. Nejhorší ale na tom je, že ani u Černých koček, kde přišel předloni jako velká hvězda, nezáří a je ve čtyřiadvaceti letech k odpisu.

Pravda, zranění mu letos nedává příliš pokoj, ale i tak se ke slovu mohl dostat mnohem více, než ve dvanáctí zápasech s celkovým souhrnem 641 minut. A to Sunderland za něj zaplatil 10 milionů liber.

[break]
Eden Hazard

Chelsea se po propuštění José Mourinha má zvedat ze spodku tabulky. Jenže je stále čtrnáctá a zvěsti o špatném vedení Mourinha a spiknutí hráčů proti němu tak nějak ztrácí na smyslu. Spíš to opravdu vypadá na neschopnost hvězd Blues, jako třeba Edena Hazard.

Věhlasný belgický záložník kazí co se dá a ve 26 zápasech dal pouze jednu branku. Na svou loňskou fazónu, kdy v 52 zápasech trefil síť za zády soupeřových brankářů devatenáctkrát.

Šest hvězd, kterým v červnu končí smlouva