Nejtalentovanější mladí útočníci, kteří nepatří velkoklubům

Skauting evropských velkoklubů je v posledních letech na hodně vysoké úrovni. I díky tomu můžeme například v Barceloně obdivovat Lionela Messiho nebo třeba v Juventusu Paula Dybalu. Kteří mladíci však na světovém nebi teprve zazáří?

Nejtalentovanější mladí útočníci, kteří nepatří velkoklubům
Čtveřice hráčů Premier League, která je zcela z formy

Domenico Berardi (Sassuolo)

Jedenadvacetiletý italský talent je dlouhodobě v hledáčku Juventusu Turín, Tottenhamu i Liverpoolu. V dresu Sassuola debutoval v roce 2012 ještě v Serii B, ale rychle se zapracoval a dokonce se stal hráčem roku. V gólových hodech pokračoval i v italské elitní sérii. Celkem dal třiatřicet gólů v 68 zápasech.
[break]

Gabriel Barbosa (Santos)

Devatenáctiletý brazilský zázrak vyrůstá v Santosu, ze kterého v minulosti do Evropy zamířili hráči jako Neymar či Robinho. Barbose je právě s Neymarem často spojován a podle mnohých může být v budoucnu dokonce ještě lepší než útočník Barcelony. V dresu Santosu dal od roku 2014 42 gólů.
[break]

Kevin Volland (Hoffenheim)

Německý reprezentant může hrát v útoku, ale i na křídle. Ve svých třiadvaceti letech je borec Hoffenheimu hodně žádaným borcem nejen na bundesligovém trhu. Před třemi lety přišel z Mnichova 1860 a rychle se zařadil mezi opory. Na evropském šampionátu jednadvacítek získal Stříbrnou kopačku. O jeho služby usilují například Real, Liverpool, Arsenal nebo Dortmund.
[break]Henry, Neuer, Lampard, Drogba či Van der Sar o Čechovi...

Paco Alcácer (Valencia)

Šest gólů v jedenácti ligových zápasech. To je bilance útočníka Valencia Paca Alcácera, jemuž je dvaadvacet let. Dařilo se mu i loni, když jedenácti trefami dotáhl Valencii do Ligy mistrů. Vedení netopýrů moc dobře vědělo, proč mu do smlouvy dalo výkupní klauzuli ve výši 60 milionů eur.