Barca lanaří tři posily, koho si vyhlédl Luis Enrique?

Na velké změny se mohou těšit fanoušci Barcelony. V lednu bude moci katalánský klub poprvé využít i letní posily Ardu Turana s Aleixem Vidalem a zároveň trenér Luis Enrique lanaří další nové tváře, které by na Nou Campu chtěl představit. O koho má zájem?

Barca lanaří tři posily, koho si vyhlédl Luis Enrique?
TOP 3 největší simulanti na současné evropské mapě

Denis Suarez (Villarreal)

Podobně jako v případě talentovaného Deulofeua má i u Suareze Barcelona doložku o zpětném odkupu tohoto jedenadvacetiletého borce. „Viděl jsem ho několikrát a vedl si dobře. Třeba proti Seville odvedl solidní práci. Vypadá dobře a určitě je jednou z možností, o kterých uvažujeme,“ nechal se slyšet kouč Barcy.
[break]

Nolito (Celta Vigo)

Osm gólů a pět asistencí v patnácti zápasech. To je bilance útočníka Celty Vigo Nolita, jenž je jedním z nejlépe hodnocených hráčů Primera División v této sezoně. Výbornými výkony si rázně řekl o lepší angažmá a zdá se, že se dočká. Kromě Barcelony ho totiž sleduje například i Arsenal.
[break]Přešlapy aneb přestupy, kterých hráči letos mohou litovat

Jonathan Soriano (Red Bull Salzburg)

Zkušený forvard v Barceloně již působil, ale pod vedením Pepa Guardioly šanci v áčku nikdy nedostal. V roce 2012 zamířil do Rakouska, kde se parádně uchytil. Bilance 149 gólů v 165 zápasech hovoří jasně. Vystřílel si druhou šanci v kádru úřadujícího šampiona Španělska i Ligy mistrů?