Tři nejlepší účesy branže? Hamšík ani Fellaini se neumístili

Specializovaný server goal.com nedávno zveřejnil anketu s názvem "Salon d´Or", která hledala mezi dvaceti předními světovými fotbalisty nejlepší účes soudobé branže. A jak do dopadlo?

Tři nejlepší účesy branže? Hamšík ani Fellaini se neumístili
Prezident La Ligy: Bez Lea a Cristiana budeme mít problémy

Více než 28 tisíc respondentů umístilo na první příčku třicetiletého portugalského reprezentanta ve službách Bílého baletu Cristiana Ronalda, jenž obdržel 25 procent všech dorazivších hlasů (čili přes 7 tisíc) a obhájil tak prvenství z loňského roku.

Na druhé příčce se umístil kapitán brazilské reprezentace z konkurenční Barcelony Neymar, který si vysloužil třináct procent hlasů. Bývalý snajpr Santosu, jenž byl v roce 2014 třetí, však během roku účes radikálně změnil a je tak otázkou, s jakou verzí bodoval.

Bronzová pozice pak díky jedenácti získaným procentům patřila italskému střelci ze Southamptonu Grazianu Pellému, jenž se tak může pochlubit statusem, že vlastní nejlepší účes z celé Premier League.

"Komedie na hlavě" u českého fotbalisty se nehodnotila žádný. Náš východní soused Marek Hamšík, jenž si na živobytí vydělává na jihu Itálie v Neapoli, obsadil se svým "kohoutem" devátou příčku, když se mu podařilo obdržet 4 procenta hlasů.

Jen pro zajímavost - například Juan Cuadrado skončil osmnáctý, Leroy Sane patnáctý, Radja Nainggolan čtrnáctý, Marouane Fellaini dvanáctý, Nathan Akce desátý, Pierre-Emerick Aubameyang osmý, David Luiz sedmý, Arturo Vidal šestý, Andrea Pirlo pátý a Paul Pogba zůstal čtvrtý těsně "pod bednou".

Ranieri: Jsme jako suterén a ostatní jsou vily s bazénem