V Edenu hlásí druhou a třetí zimní posilu: Baráka s Linhartem

Po Josefu Hušbauerovi oznámila Slavia zisk dalšího středopolaře, jimž se stal jednadvacetiletý odchovanec příbramského fotbalu Antonín Barák. Kromě něj přichází do Edenu i další mládežnický reprezentant Zdeněk Linhart, jenž dorazí z Českých Budějovic a zvýší konkurenci v útočné řadě.

V Edenu hlásí druhou a třetí zimní posilu: Baráka s Linhartem
Plzeň opouští Procházka, jehož čeká turecká Süper Lig

"Jsme moc rádi, že se nám povedlo přivést jak Antonína Baráka, tak Zdeňka Linharta. Jsou to mladí talentovaní hráči, kteří patří do kádru reprezentační jednadvacítky. Přesně takové příchody mladých nadějí jsme si naplánovali. Jedná se o další rozvoj našeho klubu," citoval web slavia.cz slova generálního ředitele sešívaného klubu Davida Trundu.

Vedení obou celků se dohodlo, že přestupovou částku zveřejňovat nebude. "Tonda se stal hráčem základní sestavy a nastupoval v Synot lize pravidelně. Za to, že se takto vypracoval, vděčí především svému otci, který u nás trénuje. Nejsem rád, pokud mladí hráči z klubu odcházejí, ale Tonda dostal nabídku od slavného klubu, která se těžko odmítá. Přeji, aby se mu v novém působišti dařilo," vyjádřil se na adresu talentu první muž Příbrami Jaroslav Starka.

Co na to trenér Dušan Uhrin? "Antonín Barák je nadějný hráč, kterého jsme sledovali, a patří do kádru reprezentační jednadvacítky. Chtěli jsme získat i mladé hráče, protože myslíme na budoucnost Slavie," pokračoval na klubovém webu někdejší stratég Mladé Boleslavi či Plzně.

Střední záložník Barák tak mění Litavku za Vltavu a posunuje se o level výše. "Jsem moc šťastný, že se to povedlo a těším se na to. Slavia je velký klub a má ty nejvyšší ambice, což mě velmi lákalo. Bude to pro mě něco nového, ale věřím, že to bude dobré a Slavii pomůžu k co největším úspěchům a účasti v evropských pohárech. A abych se já osobně posunul zase o kus dál ve své kariéře a stal se lepším hráčem," zakončil nový spoluhráč Škody, Berkovce, Latky a spol., jehož slova jsou k nalezení na stránkách slavia.cz.

FAČR rozjíždí TV, Vácha v hlavní filmové roli módního guru!