Které 2 hráče chce mít Guardiola v Manchesteru v předstihu?

Ačkoliv do údajného nástupu Josepa Guardioly na manchesterský Etihad Stadium pořád zbývá půl roku, španělský deník El Mundo Deportivo přinesl informace o jeho požadavcích na dva podpisy, k nimž by mohlo dojít ještě před tím, než na sever Anglie vůbec dorazí.

Které 2 hráče chce mít Guardiola v Manchesteru v předstihu?
Tady není moc co závidět! Jaké jsou nejnáročnější práce?

Současný kouč bavorského giganta měl ukázat na záložníka Borussie Dortmund Ilkaye Gündogana a obránce Athletica Bilbao Aymerica Laporteho. U těchto dvou borců by prý byl rád, kdyby byli součástí velkoklubu z modré strany Manchestereu ještě před svým příchodem...

Je zajímavé, že pětadvacetiletý Gündogan i o čtyři roky mladší Laporte patří k dlouhodobým cílům konkurenčního Manchesteru United. Druhý jmenovaný baskický bek ovšem má ve svém kontraktu výkupní klauzuli na 50 milionů eur, což není zrovna málo.

Guardiola měl mít na svém nákupním seznamu pro šéfy Citizens také svého současného svěřence z Allianz Areny Thiaga Alcantary, jehož už si také vytáhl z Barcelony. Španělský rychlonožka však dal před pár dny jasně najevo, že nemá v úmyslu úřadujícího německého šampiona opouštět.

Barca lanaří tři posily, koho si vyhlédl Luis Enrique?