Nahradí Šurala Vůch? Přijde ten, jehož si Trpišovský vysnil?

Odchod Josefa Šurala ze Slovanu Liberec je považován za hotovou věc. Jedinou otázkou zůstává, kam český reprezentant zamíří.

Nahradí Šurala Vůch? Přijde ten, jehož si Trpišovský vysnil?
V Edenu hlásí druhou a třetí zimní posilu: Baráka s Linhartem

Ofenzivní hráč, který jedná například s oběma slavnými pražskými "S", si však zatím dává načas a klidně se může stát, že se bude v pondělí 4. ledna hlásit na startu zimní přípravy.

Pakliže stadion U Nisy nynější svěřenec trenéra Jindřicha Trpišovského skutečně opustí, na sever Čech by mohl místo něj dorazit exteplický štírek Egon Vůch, jenž toho v průběhu podzimu za Viktorii Plzeň mnoho neodehrál a kvůli disciplinárnímu prohřešku byl dokonce vyřazen z áčka.

"Bavíme se s různými hráči," přiznal na stránkách idnes.cz sportovní ředitel Liberce Jan Nezmar, jemuž se v kádru nepodařilo udržet záložníka Milana Kerbra ze Slovácka, jenž se po hostování vrátil do Uherského Hradiště.

Do útoku by účastník základních skupin Evropské ligy bral také Murise Mešanoviče z Jihlavy, jenž se v dosavadním průběhu Synot ligy blýskl osmi přesnými zásahy. "Ano, máme o něj zájem. Takový typ útočníka v týmu nemáme - náběhového, ale také silného v osobních soubojích. Trenéři si ho vysnili, uvidíme však, jak dopadnou jednání," pokračoval na webu idnes.cz Nezmar.

Plzeň opouští Procházka, jehož čeká turecká Süper Lig