Sparta se domluvila na spolupráci s Vlašimí, jíž povede Hašek

Druholigová Vlašim, která je v tabulce po podzimních bojích na deváté příčce, byla po odchodu Vlastimila Petržely bez hlavního trenéra pouze pár dní.

Sparta se domluvila na spolupráci s Vlašimí, jíž povede Hašek
Internacionálové Slavie se Spartě pomstili za loňskou prohru

Do Fotbalová národní ligy se vrací dosavadní stratég sparťanské mládeže Martin Hašek, jenž už si druhou nejvyšší soutěž vyzkoušel během krátkých působení v Pardubicích či Sokolově.

Právě ve městě perníku už se v minulosti objevili někteří sparťanští mladíci a to samé by nyní mohlo fungovat také ve Vlašimi, v níž povede i svého syna Martina.

"Od 4. ledna mám nastoupit jako trenér ve Vlašimi, kde se Sparta domluvila na dlouhodobé spolupráci a já jsem toho součástí. Budu se samozřejmě soustředit hlavně na to, aby tým Vlašimi měl co nejlepší výkony. Součástí práce ale také je cílené posouvání výkonnosti hráčů Sparty, kteří už přesáhnou kvalitou mládežnické týmy, ale směrem k A-týmu ještě budou mít mezeru. Ta spolupráce ale musí být výhodná vzájemně, aby byli spokojeni jak ve Vlašimi, tak na Spartě," ozřejmil webem ceskatelevize.cz citovaný šestačtyřicetiletý Hašek, jenž už před pár lety vedl také letenské áčko.

Zájem Juventusu o Necida existoval. A může prý přijít znovu