Wágner, Rajtoral a Ondrášek do zahraničí? Něco se rýsuje...

Wágner, Rajtoral a Ondrášek do zahraničí? Něco se rýsuje...

Václav Procházka nemusí být jediným zkušeným hráčem Viktorie Plzeň, který v zimní přestávce západočeské Štruncovy sady opustí.

Čtvrtá zimní posila Slavie je na světě, podepsal už i Bořil

Jen pro úplnost - český reprezentant s minulostí v Mladé Boleslavi míří do Osmanlisporu, ve kterém v minulosti působili i jiní čeští hráči jako Jan Rajnoch, Adam Petrouš či Erich Brabec.

Zelenou k jednání s jinými kluby dostal i František Rajtoral, jenž už jednou v zahraničí působil, když oblékal trikot bundesligového Hannoveru.

"Pokud obdrží zajímavou nabídku ze zahraničí František Rajtoral, také o ní můžeme se svolením Viktorie jednat. Podobný souhlas má i Tomáš Wágner od Jablonce. V obou případech se něco rýsuje," citoval web sport.cz slova agenta Pavla Zíky, jenž bude dle svých slov nabízet klubům ze Synot ligy dva mladé skandinávské hráče.

Na návrat do domácí soutěže to nevypadá ani u Zdeňka Ondráška, který před pár týdny definitivně skončil v norském Tromsö. Ačkoliv o něj projevily zájem celky Slavia, Olomouc nebo Teplice, spíše to vypadá na Ekstraklasu. "V úvahu přichází jeden z nejtradičnějších polských klubů, druhou variantou je Švýcarsko," pokračoval stránkami sport.cz citovaný Zíka.

Beneš je rád za Frťalu a tvrdí: Těžko by se mi odcházelo


Nahradí Šurala Vůch? Přijde ten, jehož si Trpišovský vysnil?