Jak věří novému projektu Slavie Beránek, Kozel či Řehák?

Nový projekt Slavie? Držitel čtrnácti titulů se Spartou Jiří Novotný ví, že za sebou mají sešívaní silný magnát v čínských majitelích a dostatek peněz na posily, čehož už využívají. Možná to ale bude podle jeho slov trvat, protože hráči potřebují čas na to, aby se sehráli. Podle něj je ale každopádně šance, že to týmu z Edenu klapne.

Jak věří novému projektu Slavie Beránek, Kozel či Řehák?
Čtvrtá zimní posila Slavie je na světě, podepsal už i Bořil

Jak přivítaly nedávné změny ve vlastnických strukturách a následná personální "škatulata" známé tváře slávistické minulosti? "Jednoznačně to vítám. Pozoruji to jako slávistický fanoušek a vím, že to chvíli bude trvat. Jsem ovšem přesvědčený, že postupně se Slavia dostane zase až na špičku," citoval web iSport.cz slova někdejšího trenéra slavného "S" Miroslava Beránka, jenž vedel mužstvo před Dušanem Uhrinem mladším.

"Mám z toho velkou radost, protože Slavia podle mně historicky patří mezi nejsilnější kluby v republice. Věřím tomu, že ty poslední změny ji přinesou nejdříve ekonomickou stabilitu, poté i sportovní, a že bude opět patřit mezi nejlepší kluby v Česku," pokračoval nejdéle sloužící trenér na současné prvoligové mapě Luboš Kozel z pražské Dukly, jehož slova zveřejnil Deník Sport.

"Zatím jsme v poločase, ale majitelé se pochopitelně snaží tým posílit. Věřím, že se jím to podaří a že se bude blýskat na mnohem lepší zítřky," zakončil na serveru iSport.cz nynější trenér slávistické juniorky Pavel Řehák, jenž byl u posledních dvou titulů jakožto asistent Karla Jarolíma.

Sparta se domluvila na spolupráci s Vlašimí, jíž povede Hašek