Ronaldo bude na prodej. Zájemci, hlaste se!

Ronaldo bude na prodej. Zájemci, hlaste se!

[tag]OBSAHUJE VIDEO[/tag] Hned první letošní vydání španělských tištěných médií přináší zásadní informace o fotbalové dění v zemi. Ta nejzásadnější zní: v létě dojde k velké přestavbě madridského Realu a týkat se to bude i těch největších hvězd.

Ve známost už vyšla snaha o změnu dresu německého reprezentanta Tonyho Kroose, který není na San Bernabeu spokojen. Během podzimu se mluvilo i o možném prodeji Cristiana Ronalda, ale jak samotný hráč, tak i prezident klubu Fiorentino Pérez tyto informace dementovali.
To už ale údajně nemusí platit. Madridský deník Sport v sobotu přinesl zprávy, údajně z velmi blízkého okolí samotného Péreze, že v létě tohoto roku dojde v Realu k velkému třesku a přestavbě celku. Prezidentovi se prý nelíbí kolísavé výkony týmu a s tím související výsledky.
Změny se údajně mají týkat i samotného Cristiana Ronalda, jehož se chce Pérez zbavit. A s ním se bude pakovat i muž, který je na „mušce“ už dlouho – trenér Rafael Benítez.
Co to znamená? Nejbohatší kluby světa už mohou počítat miliony a začít se předhánět v nabídkách na Portugalcovy služby. Manchester City i United, Chelsea, Paris Saint Germain a třeba i Arsenal. Nebo hodí CR7 Evropu za hlavu a půjde si zakopat do Ameriky? Nebo do Číny?

V čem vévodil Bony? Před kým se sklonili Willian a De Bruyne?