Kam zamíří volný Ibra? Anglie, MLS, AC Milán či Katar?

Útočník francouzského Paris St. Germain Zlatan Ibrahimovič by podle svého agenta Mina Raioly byl ideální akvizicí pro anglickou Premier League. Švédskému kanonýrovi v létě vyprší kontrakt a o další budoucnosti čtyřiatřicetiletého střelce se tak vedou živé diskuze.

Kam zamíří volný Ibra? Anglie, MLS, AC Milán či Katar?
Jaké jsou tedy možnosti svérázného borce, který si o sobě myslí, že je nejlepší na světě? Ve hře je například návrat do milánského AC, kde působil před svým odchodem do PSG, nebo třeba přesun do zámořské MLS. Za oceán se v minulosti vydala řada světových hvězd včetně Franka Lamparda, Raúla či Stevena Gerrarda.

Sám Ibrahimovič se v minulosti nechal slyšet, že uvažuje i o exotickém angažmá v Kataru. Raiolovi by se ale zase nejvíce zamlouvala Premier League, která by prý vysokému útočníkovi, jenž zakončuje ze všech pozic, vyhovovala.

„Rád bych ho viděl v Anglii. Myslím si, že tamní styl hry by vyhovoval jeho silovému pojetí a technice. Navíc by se mu zamlouvaly stadiony i fakt, jak tam všichni fotbalem žijí,“ řekl agent pro Sky Sports News.

Spekulační bomby, které by mohly v lednu vyjít