Isco do City? A kdo má nejlepší fanoušky na světě?

Přestupové okno ledna 2015 je dokořán otevřeno. Je jasné, že za pár hodin této „výhody“ zatím nikdo nevyužil tak, aby to fotbalový svět mohl označit za dosavadní přestup zimy, nicméně spekulace běží naplno.

Isco do City? A kdo má nejlepší fanoušky na světě?
Víte, kdo je to Andrija Živkovič? Možná to brzy poznáme, o jak kvalitního fotbalistu jde. Je to odchovanec Partizanu Bělehrad, v červenci mu bude teprve 20 let, ale už o tohoto záložníka mají zájem jak v Manchesteru City, tak i v pařížském PSG. Alespoň to tak píše list Le Parisien.

To daleko známějším jménem je Isco, momentálně hráč Realu Madrid. v bíléím baletu údajně není spokojen a měl se vyjádřit v tom smyslu, že by rád oblékl dres Manchesteru City. Píše to britský Daily Mirror. Další média přispěchala s tvrzením, že jednání o přestupu vousatého záložníka se už začínají rozbíhat naplno.

Jak ze střelecké herní bídy? To trápí fanoušky Manchesteru United i trenéra van Gaala. Ten prý plánuje stáhnout z hostování v Dortmundu belgického reprezentanta Adnana Januzaje. A když už jsme i u těch fanoušků, van Gaal označil příznivce Red Devils jako nejlepší na světě. Teď jde o to, zda to myslel vážně, či je to jen „žehlící“ gesto vůči fandům, kteří tohoto kouče zrovna dvakrát nemusejí.

V čem vévodil Bony? Před kým se sklonili Willian a De Bruyne?