Bony není spokojený, chce Citizens opustit?

Bony Wilfried není spokojen se svou situací v Manchesteru City. Manuel Pellegrini prosazuje rozestavení na jednoho útočníka a více prostoru dostává Sergio Agüero. Bony nadšený skutečně není, ale odcházet v úmyslu nemá.

Bony není spokojený, chce Citizens opustit?
Coman se pustil do Ibrahimoviče: Pařížské talenty ignoruje

Jen jednou v letošní sezóně nastoupili v základní sestavě oba. Manuel Pellegrini dává přednost rozestavení s jedním útočníkem a číslem jedna pro chilského manažera je Sergio Agüero. Ten se ovšem potýkal se zdravotními problémy a Bony Wilfried se objevil v šestnácti duelech, přičemž vsítil čtyři branky.

Se svou situací ale Bony spokojený není. "Jsem zklamaný. Nikdo nechce být na lavičce. Ovšem manažer vybírá jedenáctku a tak pokud se dostanu na hřiště, vždy chci předvést maximum,"řekl pro SkySports reprezentant Pobřeží slonoviny.

"Když hrajete a střílíte branky, je to vždy výborné pro vaše sebevědomí. Ale hlavní rozhodnutí dělá trenér a ne vždy je to pro vás příjemné rozhodnutí. Chci ale především to nejlepší pro tým,"pokračoval Bony.

Ten nadále chce bojovat o místo v základní sestavě a v lednu s největší pravděpodobností neodejde. Pokud ale Citizens získají v lednovém přestupovém období nějakého útočníka, bude v létě Wilfried o přestupu uvažovat.

Nyní doufá, že Pellegrini přehodnotí své stanovisko a v základní sestavě se bude častěji objevovat po boku argentinského střelce. "Sergio je rychlejší, já hraji více v poli a držím míč. Myslím, že můžeme hrát vedle sebe,"dodal Bony.

Nejlepší jihoamerický hráč? Tévez se musel sklonit před...