Co vadí Kloppovi? A bude mít příležitost zkrotit potížistu?

Jürgen Klopp s Liverpoolem zatím nijak extra nezáří. Podle německého manažera za to může i anglické počasí, jenž znemožňuje hrát takový fotbal, jaký by si Klopp představoval.

Co vadí Kloppovi? A bude mít příležitost zkrotit potížistu?
Coman se pustil do Ibrahimoviče: Pařížské talenty ignoruje

Jürgen Klopp zatím s Liverpoolem nezáří. Reds nezvládli ani duel s West Hamem a propadli se na osmou pozici. Německý manažer si nedávno postěžoval a světu sdělil, co mu ničí jeho herní filozofii. Za vším prý stojí počasí a nepříjemný anglický vítr.

"Fotbal v Anglii není rychlejší než v Německu. Ale je tady jiný styl fotbalu, částečně kvůli počasí. Vítr může být v Anglii opravdu extrémní a narušuje mou filozofii. Často jsme nuceni hrát velmi jednoduše,"řekl Jürgen Klopp, který se možná brzy setká s Mario Balotellim.

Ten by se totiž mohl předčasně vrátit z italského hostování. O další budoucnosti italského útočníka bude hovořit agent Mino Raiola právě s Kloppem. "Musel odejít pryč, protože s Rodgersem nebylo možné komunikovat. Existovaly tam předsudky, které nebylo možné vyvrátit,"řekl Raiola, ale jedním dechem dodal: "Buďme ovšem realističtí, v roce 2015 neměl dobré výsledky a letos se to musí změnit."

Raiola tak bude diskutovat s Kloppem, zda by se Balotelli nemohl vrátit již v lednu. "Nebudu s Jürgenem komunikovat o talentu a kvalitě, to je bez otázek. Budu se ale ptát na to, zda u něj Mario bude mít šanci. Uvidíme,"dodal Raiola.

Co myslíte, může Jürgen Klopp zkrotit fotbalového potížistu?

Nejlepší jihoamerický hráč? Tévez se musel sklonit před...