Tři body United urvali a po osmi zápasech vyhráli, co na to Van Gaal?

Výhra 2:1 nad Swansea sice ukončila dlouhou osmizápasovou sérii Manchesteru United bez vítězství, ale přesto nebyli fanoušci rudých ďáblů z předvedeného výkonu zrovna dvakrát nadšeni. Alespoň si mohli odškrtnout trefu v podání útočníků. Prosadili se totiž Wayne Rooney a Anthony Martial.

Tři body United urvali a po osmi zápasech vyhráli, co na to Van Gaal?
V poslední době však útočníci manažerovi Louisi van Gaalovi příliš radosti nedělali, což nizozemský kouč také zmínil. Rudí ďáblové si sice připsali první výhru z posledních devíti zápasů, přesto mohli o tři body přijít, když Lukasz Fabianski v samotném závěru mohl zaznamenat vyrovnávací gól, ale neprosadil se.

Po zápase se novináři Van Gaala ptali, jestli tato výhra pomůže United odrazit se k lepším zítřkům, načež kouč odvětil. „Něco takového nelze předpovídat. Určitě to ale zvedne sebevědomí hráčům a zároveň to sníží tlak, který byl teď enormní. Navíc jsme hráli proti soupeři, který bránil v deseti lidech,“ nechal se slyšet.

„I proto jsem velmi spokojený s tím, že jsme dali dva krásné góly. Kdybychom se ovšem prosadili hned z našich prvních šancí, měl by na lavičce větší klid,“ dodal.

Premier League: Čechova pocta Srníčkovi