Nejhorší přestup roku 2015 podle Ruuda Gullita?

Bývalý skvělý nizozemský záložník Ruud Gullit je toho názoru, že nejhorším nákupem roku 2015 je jeho krajan Memphis Depay, kterého za 25 milionů liber získal Manchester United. Proč tomu tak je? A co musí Memphis změnit?

Nejhorší přestup roku 2015 podle Ruuda Gullita?
Barca lanaří tři posily, koho si vyhlédl Luis Enrique?

Bývalý nizozemský záložník Ruud Gullit zkritizoval svého krajana Memphise Depaye a řekl, že Manchester United provedl nejhorší přestup roku 2015.

V loňské sezóně vsítil v dresu PSV Eindhoven 25 branek a vysloužil si přestup do anglické Premier League. Rudí ďáblové v čele s Louisem van Gaalem za něj zaplatili 25 milionů liber, Depay si ovšem na anglický fotbal zatím nezvykl.

Podle Gullita za to může i jeho životní styl, který údajně není zrovna ideální. Depay je velkým materialistou a fotbalu nedává sto procent. "Má spoustu dobrých fotbalových vlastností, ale musí se vyrovnat se vším i v osobním životě,"řekl Gullit a pokračoval: "Memphis by se měl plně soustředit pouze na fotbal. Pokud se tak nestane a budou ho zajímat jiné věci, budeme tu mít další ztracený talent."

Experti na anglickou ligu se domnívají, že by Memphis Depay mohl skončit podobně jako Mario Balotelli. Gullit ale svému krajanovi stále věří a doufá, že se stále teprve jednadvacetiletý útočník zlepší.

"Jsem jeho fanoušek a stále v něj mám víru. Rozhodně ale něco musí změnit, pro mě je to nejhorší přestup uplynulého roku. Musí přijmout kritiku a stát se opravdovým fotbalistou,"dodával bývalý hráč a manažer Chelsea.

"Nesmí být se sebou spokojený tak snadno. Pokud uspěje jen jednou ze tří jasných příležitostí, měl by uznat, že prostě nehrál dobře. Musí na sobě ještě hodně zapracovat,"dodal Gullit.

Isco do City? A kdo má nejlepší fanoušky na světě?