Teplice mají zpět Nivalda, přivedli Makedonce a testují Bulhara

Sedmadvacetiletý makedonský stoper Vladimir Dimitrovski má namířeno do Teplic. Od podpisu smlouvy na Stínadlech ho dělí pouze úspěšně absolvované zdravotní testy.

Teplice mají zpět Nivalda, přivedli Makedonce a testují Bulhara
Wágner, Rajtoral a Ondrášek do zahraničí? Něco se rýsuje...

Dimitrovski přichází na sever Čech z Karabachu, dříve oblékal i dres Vardaru Skopje, Westerlo či Mladé Boleslavi, za níž odehrál v Synot lize v letech 2010 - 2012 pětadvacet zápasů s bilancí jedné vstřelené branky.

Pro tým, na jehož lavičce sedí David Vavruška, jde o čtvrtou zimní posilu. Předtím již dorazili Davor Kukec, David Vaněček a sedmadvacetiletý Nivaldo, jenž se vrátil do starého známého prostředí po neúspěšném angažmá v Dinamu Minsk, za něhož si připsal jen osm startů.

"Dinamo Minsk pro mě byla rozdílná zkušenost, ale teď už se dívám jen dopředu a jsem moc rád, že se vracím do Teplic. Měl jsem nabídky i od jiných klubů, ale Teplice dobře znám. Znám zdejší hráče, vedení, fanoušky, město, směr jakým se klub chce ubírat, mám tu také přátelé a rodina se tu cítí moc dobře, takže to všechno pomohlo při mém rozhodování. Nejsem spasitel, jsem další hráč do týmu a společně budeme chtít Teplicím pomoci. Mohu slíbit, že budu tvrdě pracovat a budu se snažit týmu pomoci, jak to jen půjde," uvedla v interview pro fkteplice.cz staronová tvář Teplic.

Dvanáctý celek tabulky navíc aktuálně testují středního obránce z bulharské Slavie Sofia Plamenu Kračunova.

Čtvrtá zimní posila Slavie je na světě, podepsal už i Bořil