Juhar si myslel, že po 4 gólech ve Slavii na něj všude čekají

Hráčský agent Jiří Müller má ve svém portfoliu například české reprezentanty Tomáše Necida, Tomáše Sivoka či Lukáše Váchu. V minulosti patřil do jeho "stáje" také exkošický expres Martin Juhar, jenž svého času prošel oběma pražskými "S".

Juhar si myslel, že po 4 gólech ve Slavii na něj všude čekají
Jak věří novému projektu Slavie Beránek, Kozel či Řehák?

"Když si hráč bude myslet, že pro něj tu práci bude někdo dělat líp, tak bych nebyl chlap, kdybych ho držel kvůli podepsané smlouvě. To se stalo třeba v případě Martina Juhara. Podali jsme si ruku a spolupráci ukončili," uvedl v interview pro idnes.cz manažer.

A proč se jejich cesty rozešly? "Když začínal v Košicích, tak jsem poctivějšího a skromnějšího kluka neznal. Pak přišel do Prahy - hrál za Spartu a Slavii - a šel svou cestou. Představoval si, že může přestoupit do velkého klubu a vydělávat spoustu peněz. Řekl jsem mu, že se to určitě nestane. Popřál jsem mu, ať najde agenta, který mu vysněné angažmá zajistí. A ještě jednu věc jsem mu řekl. Ať za deset let přijde a uzná, že jsem měl pravdu, pokud do toho velkého klubu nepřestoupí. Myslel si, že po čtyřech gólech ve Slavii na něj všude čekají. Ukázalo se, že tomu tak nebylo. Dneska ani nevím, kde hraje," přiznal na serveru idnes.cc Müller.

My to víme. Je to celek Nieciecza, který hraje polskou Ekstraklasu. Bývalý hráč Zlatých Moravec si na podzim připsal 12 startů a pět vystoupení v základu dokázal přetavit ve 2 přesné zásahy.

Záchrana? Nevím, jestli se nám to povede, říká Gedeon (