Pro koho je Vácha nejlepší defenzivní záložník české ligy?

Lukáš Vácha byl v nedávné minulosti opakovaně kritizován například Milanem Luhovým. Jeho agent Jiří Müller s tím však absolutně nesouhlasí a sparťanského středopolaře považuje za nejlepšího defenzivního středopolaře Synot ligy.

Pro koho je Vácha nejlepší defenzivní záložník české ligy?
Teplice mají zpět Nivalda, přivedli Makedonce a testují Bulhara

"Kvůli tomu zranění i lidé, kteří byli proti němu, zjistili, že pro Spartu je nesmírně důležitý. Dokonce jeden z nejdůležitějších. Teď je jen na něm, aby se prosadil zpátky do sestavy a do reprezentace. Podle mě je to nejlepší defenzivní záložník v české lize," ozřejmil manažer Sivoka či Necida, jehož slova zveřejnil web idnes.cz.

Ohledně toho, jestli se jedná o hráče pro důležitou evropskou soutěž, který by mohl v blízké budoucnosti Letnou opustit, však agent žádnou konkrétní odpověď neuvedl. "Nejlepším ukazatelem jsou evropské poháry a reprezentace. Hodně se mluvilo o tom, jak Lukáš zavinil gól na Islandu, ale z jednoho momentu bych nedělal závěry. Ostatní zápasy v reprezentaci odehrál velmi dobře, i když to pro něj byla nová zkušenost. Hlavní měřítko bude mistrovství Evropy, pokud se dostane do nominace," pokračoval na portálu idnes.cz ten, do jehož portfolia patří i Ondřej Švejdík, Martin Dostál, Adam Jánoš nebo Robert Hrubý.

Problémem podle něj není ani hráčovo angažování se do módního světa a představovaní vlastních kolekcí. "Fotbalista se má v první řadě hodnotit podle výkonů na hřišti. Když bude hrát výborně, ať na trénink létá třeba vrtulníkem. Je to jeho život, jeho peníze. Dokud bude pracovat jako doteď - a Lukáš je příklad, jak by profesionální fotbalista měl pracovat - tak ať si v soukromém životě dělá, co chce. To, že to někomu vadí, je problém toho konkrétního člověka. Lukášova věc zase je, že z toho davu občas vystoupí," uzavřel na stránkách idnes.cz Müller, jenž už také díky Zdeňku Grygerovi a Marcelu Gecovovi okusil spolupráci s renomovaným zástupcem Mino Raiolou. S ním by údajně mohl v budoucnu dělat i na přestupu Tomáše Necida do většího klubu...

Wágner, Rajtoral a Ondrášek do zahraničí? Něco se rýsuje...