Petržela asi přijde nejen o Pavlenku, ale i Narha a Mensaha

Opustí Baník vytáhlý gólman Jiří Pavlenka, jenž dosud hájil tři tyče ostravského celku v sedmašedesáti prvoligových soubojích?

Petržela asi přijde nejen o Pavlenku, ale i Narha a Mensaha
Teplice mají zpět Nivalda, přivedli Makedonce a testují Bulhara

Bývalý mládežnický reprezentant pořád trénuje s klubem, ale jeho přeun do Slavie už je údajně pouhou formalitou. "Vše se rozhodne v příštích dnech," citoval server iSport.cz slova tiskového mluvčího posledního týmu tabulky Tomáše Svobodu.

Třiadvacetiletý Pavlenka na podzim odchytal všech šestnáct duelů, v nichž musel lovit míč ze sítě pětatřicetkrát.

Velmi brzy mohou zmizet také dva ghanští hráči Francis Narh a Derrick Mensah, od nichž si vedení slibovalo, že by je v budoucnu mohlo výhodně zpeněžit.

Jednadvacetiletý Narh si v průběhu podzimu připsal v patnácti vystoupeních tři přesné zásahy a spekulace ho posílají do nejvyšší rumunské soutěže. O rok mladší záložník Mensah už tak vytížený nebyl, ale bylo to i kvůli zranění. Nyní už je ovšem v pořádku a také on už by svou celkovou bilanci 24 startů v Synot lize rozšířit nemusel a mohl by odejít.

V pondělí povede poprvé přípravu Baníku Vlastimil Petržela, který v minulých dnech přihlížel dvěma herním a jednomu kondičnímu tréninku. A jak to komentoval? "Kluci se moc nezpotili," vzkázal kouč, jenž se do Ostravy přesunul z Vlašimi.

Co vidět? Zlatý míč, Anglický ligový pohár, Serie A, FA Cup