Ze Stínadel odchází do města automobilů...

Teplice na startu zimní přípravy potvrdily, že jejich kádr opouští devatenáctiletý mladík Ladislav Takács, jenž se přesunuje do aktuálně třetího celku Synot ligy z Mladé Boleslavi.

Ze Stínadel odchází do města automobilů...
Petržela asi přijde nejen o Pavlenku, ale i Narha a Mensaha

Účastník loňského Eura do jednadvaceti let nastupoval za Teplice v minulé sezoně. Podzimní část strávil na hostování v druholigovém Sokolově.

"Před vánočními svátky za námi přišel hráč se svým agentem, že již nechce v Teplicích pokračovat, což nás překvapilo, neboť si myslíme, že jsme klub, který si zakládá na začleňování odchovanců do kádru A mužstva," citoval web fkteplice.cz slova sportovního ředitele mužstva ze Stínadel Jana Skýpaly, podle něhož dal severočeský tým v poslední době šanci odchovancům jako Lüftner, Jablonský, Kodeš, Urma, Česlák či Krátký.

Jednání s klubem z města automobilů probíhala déle. Zaměstnavatel Baroše, Magery, Skaláka a spol. se rozhodl splnit finanční podmínky teplického vedení až po novém roce. Představitele ze Stínadel i tak ale odchod perspektivního vytáhlého obránce mrzí...

"Rozhodnutí Laca Takácse nás mrzí, ale fungujeme jako klub, který nebude držet hráče, kteří nechtějí oblékat dres FK Teplice," zakončil na webu fkteplice.cz funkcionář Skýpala.

Teplice mají zpět Nivalda, přivedli Makedonce a testují Bulhara